אחים הרשברג כמקלים

התשובה לצרכי הייצור שלך 

 

אנו, בחברת האחים הרשברג כמיקלים, שואפים להציע לכם נקודת קשר אחת בכל עת, בכל פעם שאתם זקוקים לפתרון חדש; בכל מקום שהארגון שלכם נמצא. מגוון המוצרים והפתרונות שלנו תומך במגוון רחב שלתעשיות (או מגזרים כפי שאנו אוהבים לקרוא להם), כולל אך לא רק תרופות, מוצרי חלב, קוסמטיקה וטיפוח אישי, כימיה וסביבה. בתחומים בהם אנו פועלים אנו שואפים לספק מגוון רחב של פתרונות, שמקורם בספקים הנחשבים בין השמות המובילים בעולם. המטרה שלנו היא לספק מוצרים ופתרונות כוללים המביאים ללקוחותינו ערך, ביצועים ואיכות גבוהה ללא תחרות. 

בין אם אתה מחפש מרכיב כימי כדי לשפר את איכות המים שלך, על מנת לוודא שמפעל הייצור שלך עומד בתקנות הגבוהות ביותר, או שאתה בונה אתר לייצור תרופות חדשות, שמטרו לספק את התרופה החדשה הטובה ביותר שיכולה לשנות את העולם, אתה יכול לסמוך על חברת אחים הרשברג כמיקלים, שתספק לך את המוצר הטוב ביותר, או פתרון מהספקים הנבחרים שלנו, יחד עם התמיכה המקצועית הטובה ביותר שניתנת על ידי כוח המכירות המקצועי והמנוסה שלנו. 

בחלק מהענפים אנו יכולים להציע פתרונות מתאימים לצרכים הספציפיים שלכם, שאין להם אח ורע באיכות ובייחודיות. בענפים אחרים המטרה היא להביא היא מוצר בעלות תועלת הנכונים לכם. אנו ממשיכים תמיד להשתפר ושואפים תמיד להציג שותפים חדשים, אולם פעילות זו הינה תמיד במקביל לשימור מספר ספקי המפתח אשר הינם שותפים שלנו במשך עשרות שנים. 

אל תהססו לאתגר אותנו עם המטרות והצרכים שלכם, ותנו לנו ללוות אתכם לפתרון הטוב ביותר.

 

מזון בע"ח

כמיקלים

פתרונות סביבתיים

מזון

אחזקת בית ודטרגנטים

קוסמטיקה

פארמה