פתרונות שירות עבור העסק שלך

חברת אחים הרשברג כמיקלים מציעה ללקוחותיה את האפשרות לרכוש את החומרים, הטכנולוגיות והידע העדכניים ביותר - הן המסורתיים והן החדשים ביותר, מספקיה הנבחרים, לפי חלוקה למגוון מגזרים. החומרים שלנו מוצעים הן ממלאי מקומי בזמינות מיידית, והן ממלאי המוזמן בהתאמה לדרישת לקוח (MTO).

לקוחותינו יכולים להנות מתמיכה בדרישה בצורכי אחסון מיוחדים , עבור סוגי מוצרים מסוימים.

כאשר בוחרים לרכוש מחברת אחים הרשברג כמיקלים, אתם נהנים מאחריות מלאה ותמיכה לאחר רכישת החומרים או שירותים. כחלק מהרכישה הרכישה, לקוחותינו נהנים ממגוון שירותים כגון טיפול בתהליכי הייבוא, אספקה מדלת לדלת, תמיכה בתהליכי פיתוח וייצור המוצר.

בנוסף, מתקני האחסון של חברת אחים הרשברג כמיקלים הם מהמתקדמים ביותר בישראל, עם כל ציוד לניטור ותיעוד ע"י הקלטות רציפה של נתונים (טמפרטורה, לחות וכו '), כמו גם עם כל תכונות הבטיחות העדכניות, מעבר לדרישות החקיקה המקומית. מערכת ההפצה שלנו מכסה את כל ישראל ובעלת יכולת להתמודד עם דרישות לקוחות ולספק משלוחים באותו עוד יום, בכפוף לתנאים.

כחברה ממוסדת ומכובדת של למעלה מ -90 שנות פעילות בישראל, ללקוחותינו נהנים מביטחון מלא בעסקאות פיננסיות עם חברת אחים הרשברג כמיקלים. את התמורה לרכישות ניתן לשלם במטבע מקומי, ולהנות מתנאי תשלום, בהתאם לעסקה ולצורת ההתקשרות.

אנחנו בחברת האחים הרשברג מאמינים באספקת שירות "קיר לקיר" ללקוחותינו. כאשר אנו מתייחסים לערך ה"שירות" כמונח הכולל מגוון עצום של תחומים בהם אנו יכולים לקדם ולשפר את העסק של הלקוחות שלנו. לאורך מחזור חיי המוצר (או הפרוייקט), אנו יכולים להביא לך ערך מוסף ולפשט תהליכים. החל משלב ההתחלה הדורש את הידע והמעורבות של הספקים שלנו, דרך שלב הפיתוח המחייב תמיכה טכנית בפיתוח מוצרים, בדיקות ואימות, ולכל אורך הדרך להבשלת העסק, כאשר המוצר מוכן להשקה ולפריצה לשוק. בכל אורך חיי המוצר, תמיד תמצא את הצוות המקצועי שלנו מוכן לתמוך בך.